Čokoládové figurky

Čokoládové figurky patří tradičně k oblíbeným dárkům nejen pro děti, ale i pro mlsné dospělé. Přestože je dnes moderní figurky různě barvit, my se držíme tradiční, čistě čokoládové formy. Proč? Chceme vyrábět jen opravdu kvalitní věci bez zbytečných konzervantů nebo barviv. V naší nabídce tak najdete čokoládové figurky nejrůznějších tvarů a velikostí, figurky postaviček i zvířátek, vše pouze z poctivé čokolády, jemně dekorované bronzovým leskem. Veškeré čokoládové figurky vyrábíme buď z hořké čokolády (55%) od francouzského společnosti Cacao Barry, anebo z 33% mléčné čokolády od italské firmy Icam.

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone