Dort Bohemia s čerstvými jahodami (12 - 16 porcí)

Když je v jednom dortu mascarpone, šumivé víno, vanilka a kupa čerstvých jahod, není potřeba o něm psát dlouhé slohovky. Tenhle dort se prostě prodává sám! Než se probojujete k jemnému krému z mascarpone a čerstvé šlehačky, budete muset nejprve rozvázat stužku a ochutnat výborné cukrářské piškoty. Jakmile se vám to podaří, zažijí vaše chuťové buňky extázi! Pravděpodobně nebudete schopni určit, jestli na vás více zapůsobila pravá vanilka, špetka citronové kůry nebo jemná chuť šumivého vína Bohemia sekt. A co teprve ta hromada čerstvých jahod, kterými je celý dort pokladen? Tak honem k pokladně!

Parametry

Čas přípravy
72h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
12-16
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Skořápkové plody
Hořčice
Cena
1 530,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone