Luxusní čokoládový dort s jahodami (12 - 16 porcí)

Dokonalý dort pro jakoukoli příležitost! Tento čokoládový dort s jahodami zaboduje jako narozeninový dort i jako skvělý dárek k výročí. Klidně si ho ale dopřejte „jen tak“, je totiž skvělý! Výrazný čokoládový korpus je doplněn o mousse (našlehaný čokoládový krém) z vynikající mléčné čokolády Callebaut. Poctivý, čokoládový základ je pak ještě potažen čokoládovou polevou, ve které jsou hustě usazeny čerstvé jahody. Boky dortu jsou dozdobeny úlomky z 55% čokolády, dekorované bronzovou cukrářskou barvou. Čokoládová destička s logem našeho cukrářství se vyjímá uprostřed sladkých jahod.

Luxusní čokoládový dort s jahodami vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Cena
1 490,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone