Luxusní punčový dort (12 - 16 porcí)

Takový punčový dort jste ještě neměli! Už na první pohled je jasné, že tohle je opravdová delikatesa – a co teprve až zjistíte, co se ukrývá uvnitř? Náš luxusní punčový dort je složen ze tří vrstev výrazně čokoládového korpusu a dvou vrstev světlého korpusu. Je pečlivě protkán punčovým rozvarem z pomerančů, limet, citrónů a pořádné porce tuzemáku. Tento těžký, poctivý dort je pak obalen čokoládovou polevou a ozdoben velkou čokoládovou kapkou s perleťovým dekorem a kousky kandovaného pomeranče. Vedle té se vyjímají kusy čerstvého marcipánu v čokoládě a pistácie. Tohle je dort, který musíte mít!

Luxusní punčový dort vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Cena
1 460,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone