Malinový dort s mascarpone (18 - 20 porcí)

Už na první pohled je prostě dokonalý – hebké maliny jsou naskládány jedna vedle druhé na jemném, světlounkém krému. A protože vynikající chuť čerstvých malin si zaslouží opravdu vytříbenou společnost, připravujeme ten úžasný krém z pravého mascarpone, oslazené, čerstvé smetany, trošky citronové šťávy a pravé vanilky. I proto v krému uvidíte malé černé tečky, podle kterých opravdovou vanilku zaručeně poznáte. Kromě toho, že je dort půvabně krásný, je také vynikající – domácí cukrářské piškoty jsou poctivě promazány krémem a strany dortu zdobí plátky bílé čokolády. Malinový dort s mascarpone je lehký a svěží letní dort. 

Malinový dort s mascarpone vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Parametry

Čas přípravy
72h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
18-20
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Skořápkové plody
Hořčice
Cena
2 590,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone