Kavárenské dorty

Chcete ochutnat něco opravdu úžasného? A chcete to dopřát i svým zákazníkům? Kavárenské dorty naší výroby už ohromily tisíce lidí ve známých pražských hotelech, pravidelně si s nimi spravují náladu stovky mlsounů na velkých cateringových akcích a můžeme je dodávat i k vám. Do vaší restaurace, hotelu či kavárny vám připravíme skvělé minidezerty, klasické zákusky i a hlavně tyhle vynikající kavárenské dorty. Objednávky přijímáme 24 hodin denně od pondělí do neděle. Jde například o takové kavárenské dorty a zákusky jako cheese cake, ovocné dorty, sacherův dort, tartaletky, záviny, dorty s jogurtem a další perly cukrářské výroby.

Všechny dezerty jsou stejnoměrně nazdobeny a na přání zákazníka i nakrájeny. Při objednávce v dopoledních hodinách dodáváme výrobky zákazníkovi druhý den dopoledne, při objednávce v odpoledních, případně nočních hodinách druhý, respektive tentýž den v odpoledních hodinách. Tato sekce se věnuje primárně dortům do kaváren, restaurací a hotelů. Objednat si je ovšem můžete i vy. O tom, že se jedná o dobrou volbu, vás mohou přesvědčit třeba naše reference.

 
 

Maracuja- kokos dort

14 porcí
690,00 Kč

Punčový dort

12 porcí
560,00 Kč

Mrkvový dort

12 porcí
670,00 Kč

Tartaletka s lesním ovocem

1 porcí
64,00 Kč

Tartaletka s malinami

1 porcí
64,00 Kč

Tartaletka s višněmi

1 porcí
64,00 Kč

Sacher - kavárenský dort

12 porcí
550,00 Kč

Tvarohový dort s malinami

14 porcí
650,00 Kč

Cheesecake

12 porcí
580,00 Kč

Skořicový dort s višněmi

12 porcí
610,00 Kč

Jablkový závin

10 porcí
390,00 Kč

Ořechový dort s rumem

14 porcí
690,00 Kč

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone