Minidezerty

Co je malé, to je prý hezké. Naše minidezerty Praha miluje, tedy alespoň naši zákazníci a hosté kaváren, restaurací a hotelů, kam je dodáváme. Pokud se chcete podívat, kde lze naše výrobky ochutnat, podívejte se do referencí. Anebo si rovnou objednejte, chuťové buňky vašich hostů vám budou vděčné. Mohou si smlsnout na léty prověřených klasikách cukrářské výroby jako na koňakové špičce, žloutkovém věnečku, ovocném košíčku, kremroli či punčovém řezu. Ale k dispozici jsou i moderní novinky jako brownie, tiramisu nebo mascarpone s jablky. A také malé dezerty v plastových pohárcích nebo kavárenské dorty.

1 2

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone