Obložené chlebíčky

Zcela nově jsme do naší výroby resp. nabídky zařadili obložené chlebíčky dle tradičních i netradičních receptur.

Na naše chlebíčky si vyrábíme tradiční "československý vlašák" připravený z Junior salámu od firmy Steinhauser, nakládané zeleniny Hamé, ale také jihočeské majonézy Záruba. Firma Steinhauser nám dodává veškeré uzeniny, ze kterých chlebíčky připravujeme a to zejména Bohemia šunku s 96% masa, vepřovou šunku v pepři, stejně tak vepřový bok na náš "dietní" chlebíček.

Veku světlou i celozrnnou nám dle vlastní receptury dodává pekárna Mareš a synové a sýry používáme převážně z firmy Madeta. Mimo již představených surovin, bychom rádi zmínili tradiční italské pesto na chlebíčku s rajčaty, ale také výbornou hovězí šunku z kýty na celozrnném chlebu

 Kompletní charakteristiky si můžete přečíst u každého chlebíčku. V naší nabídce máme v tuto chvíli 11 druhů chlebíčků, které dle poptávky budeme rozšiřovat a budeme rádi, když objednávku na dort, zákusky nebo minidezerty doplníte i objednávku chlebíčků.

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone