Svatební koláčky z mandlového těsta

Co by to bylo za svatební hostinu bez svatebních koláčků! Ale pozor – podle tradice je nesmí péct nevěsta; nosí to smůlu! Nabídněte svým hostům svatební koláčky, které nerozeznají od tradičních domácích a které připravíme my! Svatební koláčky připravujeme poctivě, bez náhražek a se čtyřmi druhy náplně. Vychutnat si tak můžete koláčky s tvarohovou, ořechovou, makovou a povidlovou náplní. A pokud si je objednáte ve formě dárkové výslužkové krabičky, můžete své hosty obdarovat tradiční svatební výslužkou. Jako poděkování za to, že s vámi sdíleli váš velký den!

Kilogram koláčků obsahuje cca 75 - 80 kusů koláčků. Objednání menšího množství koláčků je možné pouze po dohodě.

Parametry

Čas přípravy
168h
Minimální Odběr
1ks
Hmotnost
1000g
Skladování
při teplotách od +1°C do +8°C
Spotřeba
do 48 hodin od data doručení
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Skořápkové plody
Hořčice
Cena
720,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone