Valentýnské dárečky

Jedinečné a originální. K svátku svatého Valentýna jsme připravili krabičky s čokoládovými tabulkami a krabičku s čokoládovým srdcem a malinovými pralinkami. 

To jsou naše valentýnské dárečky, do kterých jsme zabalili jen ty nejlepší pralinky a čokoládové tabulky s ořechy a ovocem.

Sice již tradiční dárek v podobě dárkového balení s pralinkami či tabulkami čokolád, nicméně "zaručená jistota", kterou nic nezkazíte a určitě potěší každého obdarovaného.

Vybírat můžete z šesti druhů dárkových kazet čokoládových tabulek a jedné exklusivní, která obsahuje velké čokoládové srdce, připravené z jedinečné čokolády Madagascar s 67% kakaa od Cacao Barry a pěti malinových pralinek ve formě srdce. 

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone