Tvarohový dort s malinami

Nemá cenu se tomu bránit. To, že nejlepší ovoce je čokoláda, to je prostě fakt, ať už vám to dává smysl, nebo ne. Také proto tvarohový dort s malinami má kolem sebe hobliny z bílé čokolády. Jinak má ale na povrchu spoustu opravdového ovoce v podobě vrstvy malin v želé. Pod ní nechybí vláčná tvarohová náplň a základ v podobě sladkého kakaového piškotu. Inu, tvarohový dort s malinami, to je skvělé osvěžení na léto (a co si budeme nalhávat, báječně chutná i na jaře, na podzim i v zimě). A to samé se dá napsat také o mascarpone dortu s malinami nebo o cheese caku s ovocem. Neměli byste chuť je vyzkoušet?

Parametry

Čas přípravy
72h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
14
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Cena
650,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Tartaletka s višněmi

1 porcí
64,00 Kč

Cheesecake

12 porcí
580,00 Kč

Tartaletka s lesním ovocem

1 porcí
64,00 Kč

Tartaletka s malinami

1 porcí
64,00 Kč

Sacher - kavárenský dort

12 porcí
550,00 Kč

Skořicový dort s višněmi

12 porcí
610,00 Kč

Jablkový závin

10 porcí
390,00 Kč

Ořechový dort s rumem

14 porcí
690,00 Kč

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone