Bílý svatební dort

Jako z pohádky… to pravděpodobně vydechne spousta svatebních hostů při pohledu na tento výjimečný pětipatrový svatební dort. Pět pater tohoto lahodného dortu je jemně ozdobeno kytičkami z cukrové hmoty a perleťovými perličkami. Tento dort jsme schopni dokonale sladit s výzdobou vaší svatby. Domluvte si osobní schůzku s šéfcukrářem a společně vyberte barvy i velikost dortu tak, aby dokonale ladil, ale zároveň byl středem pozornosti na svatební hostině.

Níže uvedená cena je platná pouze při výběru příchutě RASPBERRY. V případě volby jiné příchutě vám vytvoříme novou cenovou nabídku.

Ostatní svatební dorty, které jsme připravovali v minulosti, naleznete ve svatební galerii.

Parametry

Čas přípravy
168h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
120
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Cena
16 700,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone