Jemně zatřený svatební dort s živými gerberami

Jednoduchost! Slovo, kterým lze pojmenovat tento svatební dort. Čtyřpatrový svatební dort je vskutku efektní díky kontrastní kombinaci lehkého máslového krému skrze který prosvítá čokoládový, ořechový či vanilkový korpus. Přidejte k tomu krásné živé růžové gerbery a bílý nevěstin závoj, a máte cukrářský skvost, který na sebe na svatební hostině strhne skoro více pozornosti než krásná nevěsta.

Níže uvedená cena je platná pouze při výběru příchutě RASPBERRY. V případě volby jiné příchutě Vám vytvoříme novou cenovou nabídku.

Ostatní svatební dorty, které jsme připravovali v minulosti, naleznete ve svatební galerii.

Parametry

Čas přípravy
168h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
84
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Cena
8 710,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone