Svatební dort s čokoládovou dekorací

Milujete chuť kvalitní čokolády, která se vám rozpustí na jazyku? Pak vsaďte na náš luxusní čokoládový dort a my vás přesvědčíme, že naši cukráři umí s kvalitní čokoládou hotová kouzla! Třípatrový kulatý dort má boční strany obložené destičkami z kvalitní čokolády a je dozdobený čerstvými jahodami a čokoládovými srdíčky. Objednat ho ale můžete i na jiné slavností příležitosti, jeho decentní vzhled se hodí prakticky vždy.

Níže uvedená cena je platná pouze při výběru příchutě RASPBERRRY. V případě volby jiné příchutě Vám vytvoříme novou cenovou nabídku.

Ostatní svatební dorty, které jsme připravovali v minulosti, neleznete ve svatební galerii.

Parametry

Čas přípravy
168h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
54
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Skořápkové plody
Cena
7 910,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone