Pistáciové choux

Choux je velmi oblíbený francouzský dezert s datem vzniku okolo poloviny 16. století. Postupně se vyvíjel a svou aktuální podobu a název dostal v 18. století. Choux znamená v překladu „zelí“ z důvodu své struktury odpalovného těsta na povrchu , která je tvořena krustou z cukru, másla a mouky. Náš Choux je naplněn smetanovým krémem s vaječným likérem, na povrchu je dozdoben pistáciovým krémem, čokoládou Excellence a sušenými plátky růží, díky tomu dezert působí velmi honosně a dodá vaší oslavě či svatbě ten pravý luxus.

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone