Svatební dorty

Čokoládové růže, které vypadají jako živé, šťavnaté tropické ovoce, klenot Swarowski, cukrová krajka… tím vším zdobíme naše svatební dorty. Nespokojíte se s průměrem, ale chcete, aby podoba vašeho svatebního dortu vzala hostům dech? Pak si určitě vyberete z nabídky našich šesti exkluzivních svatebních dortů, které jsou absolutní špičkou, kterou pro vás můžeme připravit.

Domluvte si osobní setkání s Martinem Polaneckým, ochutnejte naše korpusy a krémy, svěřte se, co vám chutná a jaké chutě máte rádi, popište, jak bude vypadat vaše svatební výzdoba. Společně pak najdeme takovou podobu svatebního dortu, která uspokojí nejen vaše chuťové buňky, ale bude i ozdobou vaší svatební hostiny. Všechny naše svatební dorty přizpůsobujeme do posledního detailu přáním zákazníka.

Prohlédněte si naše svatební dorty a ozvěte se nám. Připravíme ho i pro vaši svatbu! Svatební dorty rozvážíme po Praze, po domluvě vám je rádi dovezeme kamkoli v České republice.

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone