Plastové pohárky

V této kategorii nejsou žádné produkty

Lžička opouští plastový pohárek a noří se do úst. Na jazyku se pomalu uvolňují vůně a chutě kávy, těsto se rozplývá. Nekompromisně ukončujete existenci sladkého tiramisu. Zemřelo tak mladé a kypré. To samé lze udělat s mascarpone s pečeným ananasem nebo kupříkladu s čokoládovou pěnou. Chtěli byste si nechat dovézt plastové pohárky s dezerty v prvotřídní kvalitě od Cukrářství Viktoria? Stačí objednat! V zásobě máme kvalitní zákusky v průhledných miskách, díky nimž drží bez potíží svůj tvar a mnohem lépe se dají sníst. Ideální jsou plastové pohárky nejen do kaváren, ale i pro cateringy nebo restaurace, objednat si je ale může úplně každý!

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone