Zákusky

Pořádat společenskou akci bez zákusků, to je skoro tak odvážné jako chtít pohladit kobru holou rukou. Ani jedno nedoporučujeme. Se zákusky v Praze a okolí vám pomůžeme. Nabízíme spoustu možností, objednat si můžete tvarohové řezy, košíčky s ovocem, větrníky a další dezerty z naší cukrářské výroby. Tak je prozkoumejte a vyberte si!

Naše zákusky představují skvělou volbu i pro nabídku v restauracích, kavárnách nebo hotelech, kde není čas vedle kvalitního jídla připravovat i prvotřídní dezerty. Nevíte, co by vašim hostům mohlo chutnat? Nechte si poradit odborníkem vyučeným v hotelu Intercontinental s více než dvacetiletou praxíl! Určitě vám poradí dobře. Vždyť náš tým pracuje jen se surovinami určenými originálními recepturami tradičních zákusků.

1 2 3

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone