Vánoční cukroví

Vánoce bez vánočního cukroví? To prostě nejde! Jak to ale udělat, abyste nemuseli měsíc před Štědrým dnem večer co večer skákat kolem plotny? Objednejte si naše domácí vánoční cukroví a užijte si nejen Vánoce, ale i celý advent bez starostí. Pro vyzvednutí nebo rozvoz po Praze pak nabízíme několik druhů krásných vánočních krabiček.

Naše vánoční cukroví je opravdu dobré - nemusíte se bát suchého cukroví, kde každý kousek chutná stejně. V našich sladkých balíčcích je naskládáno 13 druhů cukroví, každé výborné a každé jiné. Cukroví pečeme pouze z poctivých surovin: kam má přijít máslo, tak dáme máslo! Díky tomu můžete ochutnant třeba vanilkové rohlíčky s pravou madagaskarskou vanilkou nebo košíček ze 72% čokolády. Těšíte se na Vánoce v klidu? Naše vánoční cukroví Praha miluje.

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone