Kavárenské dorty a zákusky

Potřebujete dezerty do vaší kavárny či restaurace, nejlépe v Praze nebo ve Středních Čechách? Nebo na společenskou akci? Nechte to na nás, tak jako řada hotelů, restaurací či například poslanecká sněmovna. Dodáme vám pohádkové dorty. Vždyť cukrářská výroba, catering a kavárny s nadýchanými zákusky a luxusními dorty, to všechno, co vám může usnadnit život, to v určité podobě jistě existuje i v pohádkách, jen o tom spisovatelé a scénáristé nepíší. Je těžké si představit, že by třeba Popelka dokázala vařit, prát a uklízet ve čtyřčlenné domácnosti a krmit dobytek, a ještě měla čas na pečení. Kdepak. Bratři Grimmové i Božena Němcová nám určitě zamlčeli, že si pro cukrářské výrobky nechávala posílat.

To samé máte možnost v reálném životě udělat i vy. Objednejte si u Cukrářství Viktoria kavárenské dorty jako z říše kouzel. Zvolte pohodlnou variantu a nechte si všechno dovézt až na místo. Výroba dortů, pralinek nebo čokolády a celá cukrářská výroba je něco, čím se vůbec nemusíte zabývat, naopak můžete jen slíznout smetanu v podobě pochvalného mlaskání hostů či zákazníků.

 
 

Maracuja- kokos dort

14 porcí
725,00 Kč

Punčový dort

12 porcí
590,00 Kč

Mrkvový dort

12 porcí
715,00 Kč

Tartaletka s lesním ovocem

1 porcí
67,00 Kč

Tartaletka s malinami

1 porcí
67,00 Kč

Tartaletka s višněmi

1 porcí
67,00 Kč

Sacher - kavárenský dort

12 porcí
575,00 Kč

Tvarohový dort s malinami

14 porcí
690,00 Kč

Cheesecake

12 porcí
610,00 Kč

Skořicový dort s višněmi

12 porcí
645,00 Kč

Jablkový závin

10 porcí
390,00 Kč

Ořechový dort s rumem

14 porcí
725,00 Kč

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone