Svatební dorty

Marcipánové růže, které vypadají jako živé, šťavnaté bobulovité ovoce, pravé jedlé zlato, cukrová krajka… tím vším zdobíme naše svatební dorty. Nespokojíte se s průměrem, ale chcete, aby podoba vašeho svatebního dortu vzala hostům dech? Pak si určitě vyberete z nabídky našich svatebních dortů, které jsou absolutní špičkou, kterou pro vás můžeme připravit. Můžete samozřejmě přinést vlastní návrh dortu a pokud to bude možné, dort vyrobíme dle vaši představy. Ukázky dortů, které jsme vyrobili, naleznete v naší galerii.

Domluvte si osobní setkání, ochutnejte naše korpusy a krémy, svěřte se, co vám chutná a jaké chutě máte rádi, popište, jak bude vypadat vaše svatební výzdoba. Společně pak najdete takovou podobu svatebního dortu, která uspokojí nejen vaše chuťové buňky, ale bude i ozdobou vaší svatební hostiny.

Jednotlivé variace svatebních dortů, které pro vás vyrábíme:

1. RASPBERRY- nadýchaný vanilkový korpus potřený malinovým džemem a tvarohovomáslovým krémem, doplněný malinami.

2. GRIOTTE- čokoládový korpus potřený čokoládovým krémem doplněný marinovanými višněmi v pudinku s višňovým likérem.

3. NUCIS - čokoládový a ořechový korpus prokapaný rumových rozvarem a potřený pistáciovým krémem s kousky pražených pistácií.

4. DELIMA - nadýchaný kokosový korpus potřený ostružinovým džemem, máslovým krémem a doplněný čerstvým ananasem.

5. MANDARIN - nadýchaný ořechový korpus prokapaný rumovým rozvarem, potřený nugátovým krémem a doplněný mandarinkami.

6. FABA - čokoládový korpus potřený čokoládovým krémem, doplněný praženými kakaovými boby a slanými pistáciemi.

7. BOMBARDINO - světlý korpus s máslovým mascarpone krémem, pomerančovým likérem, mangovým kompotem a kompotem z lesních jahod.

8. FRUCTUM - nadýchaný vanilkový korpus potřený vanilkovým krémem doplněný o míchané ovoce (ananas, broskve, maliny, hroznové víno).

9. FRAGA - čokoládový korpus prokapaný mandlovým likérem potřený čokoládovým krémem doplněný kompotem z lesních jahod.

10. PECAN - čokoládový korpus prokapaný pomerančovým likérem potřený máslovým krémem se slaným karamelem a pekanovými ořechy.

11. APPLE - čokoládový korpus s tvarohovou náplní s marinovanými jablky, kousky mléčné čokolády a Baileys likérem.

12. AMARETTO - světlý korpus s mandlovým likérem Amaretto, kávou arabica, mascarpone krémem a marcipánovými kousky obalenými v kakau.

Prohlédněte si naše svatební dorty a ozvěte se nám. Připravíme ho i pro vaši svatbu! Svatební dorty rozvážíme po Praze, po domluvě vám je rádi dovezeme kamkoli v České republice.

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone