Dorty klasické(6-8 porcí)

Pokud máte zrovna hlad, varujeme vás! Pohled na dorty naší výroby vám může způsobit nezvladatelnou chuť na sladké, která většinou končí nákupem několika kousků z naší nabídky! Jste-li ochotni vystavit se sladké vůni čokolády a pohledu na marcipánové dorty ladných tvarů, do dortů Cukrářství Viktoria se zamilujete! V naší nabídce najdete klasické dorty jako harlekýn, pařížský dort nebo sacher, zároveň vyrábíme i vynikající tvarohové dorty s ovocem. Ať už hledáte dorty k narozeninám nebo k jiné významné události, v našem cukrářství si vyberete. Tak směle do toho! Co třeba kubánský dort vyrobený z čerstvé živočišné a pařížské šlehačky?

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone