Cheese cake s čerstvým ovocem (12 - 16 porcí)

Cheese caky získávají v posledních letech na oblibě – i proto jsme se rozhodli připravit i luxusní variantu cheese caku s čerstvým ovocem. Ovoce kupujeme čerstvé a na našem cheese caku tak najdete třeba sladké maliny, jahody, borůvky nebo ostružiny a ananas. Dort je doplněn také kousky žlutého melounu a jedinečnou chuť mu dodávají čerstvé fíky. Celý ovocný „klobouk“ dortu je pokryt lesklou želatinou. Pod ním se pak nachází hutný a delikátní krém z tvarohu a mascarpone, stejně tak jako kakaový základ z domácích sušenek a oříšků.

Parametry

Čas přípravy
72h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
12-16
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Skořápkové plody
Hořčice
Cena
1 320,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone