Luxusní čokoládový dort s malinami (25 porcí)

Symetrický a oku lahodící – to je náš čokoládový dort s malinami, který je vyroben ve tvaru pravidelného kvádru. Na tomto dortu nečekejte ovoce, poskládané bez ladu a skladu – naopak jsou tu vysázené maliny, jedna vedle druhé, v přesných řadách. K dokonalosti je dovedena i tabulka s nápisem „vše nejlepší“ – jak jinak, než ve tvaru čtverce. Aby hrany tohoto lahodného dortu nebyly tak ostré, obložili jsme je plátky z 55% čokolády od Michela Cluizela. A co že najdete uvnitř? Za hranatými tvary se skrývá jemný, čokoládový korpus, připravený z 85% čokolády Arcango od Michela Cluizela, čerstvé smetany a másla. Korpus je prolitý francouzským červeným likérovým vínem Pineau des Charentes. Připočtěte si k tomu čerstvé maliny a výsledkem je náš senzační čokoládový dort, který potěší každého oslavence.

Luxusní čokoládový dort s malinami vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Cena
2 550,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone