Nugátový dort s marcipánem (18 - 20 porcí)

Vypadá spíš jako umělecké dílo, je elegantní a svůdný. Ne, nemluvíme o modelovi z reklamy na nanuky, ale o našem nugátovém dortu s marcipánem. Je totiž opravdu krásný! A nejde jen o krásu povrchní, tenhle dort je nádherný i uvnitř. Aby ne – domácí máslový korpus je doslova plný vlašských ořechů, navíc je důkladně protkaný máslovým krémem s pistáciovou a lískooříškovou pastou. Celý korpus je prolitý rumem a to vše je jako sladký dáreček zabaleno do pravého marcipánu. Boky dortu zdobí 55% čokoláda se sekanými pistáciemi, na vršku dortu se ledabyle povalují naše domácí nugátové pralinky ve společnosti škrábané čokolády. Nugátový dort s marcipánem je to pravé pro milovníky ořechů!

Nugátový dort s marcipánem vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone