Čokoládový dort s macerovanými meruňkami (25 porcí)

Meruňky jsou samy o sobě dokonalou záležitostí. A v tomto dortu jim sekunduje prvotřídní čokoláda od Michela Cluizela – dovedete si představit tu kombinaci? Sušené meruňky nejprve naložíme, aby získaly šťávu a prohloubila se jejich chuť, a potom je přidáme do tmavého, sachrového korpusu. Aby byl tento čokoládový korpus pěkně vláčný, je prolitý rozvarem z pomerančového koňaku od Francoise Peirota. Celý dort je pak promazaný krémem z čerstvé smetany a 65% čokolády od Michela Cluizela. Celý skvost je potažený 55% čokoládou a dozdobený naloženými meruňkami na čokoládové jehle. Luxusní punc tomuto meruňkovému dortu dodává jemná zlatá dekorace. Tento luxusní čokoládový dort se hodí pro každou významnou událost.

Čokoládový dort s macerovanými meruňkami vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Cena
2 690,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone