Jogurtový dort s čerstvým ovocem a fíky (20 porcí)

Jemný a velmi lehký jogurtový dort s čerstvým ovocem a fíky vypadá skoro jako zasněžený. Na první pohled vás zaujme především netradiční, čtvercový tvar dortu a hned potom netypické ovoce, kterým je hustě posázen. Kromě rybízu, ostružin, jahod či malin tu najdete i čerstvé fíky. Jogurtový korpus pod tlustou vrstvou ovoce je velmi jemný a doplňuje ho krém ze zakysané smetany. Boky dortu jsou obloženy pláty bílé čokolády a přizdobené malinkými kopečky lahodného krému. Dort je dekorovaný stuhou, jejíž barvu je s námi možné domluvit – napište nám vaše přání do poznámky k objednávce.

Jogurtový dort s čerstvým ovocem a fíky vám rádi vyrobíme i v menší velikosti.

Parametry

Čas přípravy
72h
Minimální Odběr
1ks
Počet porcí
20-22
Alergeny
Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Sójové boby – sója
Mléko
Skořápkové plody
Sezamová semena
Cena
2 450,00 Kč
vč. DPH
Ks

Podobné produkty

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone