Jablkový závin

Nedělní pohoda, rodina je pohromadě a u stolu právě dojedla kachnu. A babička už přichází s moučníkem – jak jinak než se štrúdlem – to je prostě klasika, která nezklame. Voňavé listové těsto je tak křehké, že se rozpadá a rozplývá na jazyku, z čerstvých jablek, vlašských ořechů a rozinek dochucených vanilkovým cukrem. Také to tak dělala vaše babička? Zkuste náš jablkový závin a tu chuť poznáte znovu. Přesně takhle totiž jablkový závin děláme v Cukrářství Viktoria. Na věčné spory rozinkářů a ořechomilů odpovídáme tím, že do náplně přidáváme obojí! A kdybyste náhodou chtěli nabídku zákusků doplnit ještě něčím, můžete zkusit například skořicový dort s višněmi.

Podobné produkty

Tartaletka s višněmi

1 porcí
85,00 Kč

Cheesecake

12 porcí
720,00 Kč

Ořechový dort s rumem

16 porcí
890,00 Kč

Cappuccino dort

12 porcí
685,00 Kč

Tartaletka s lesním ovocem

1 porcí
85,00 Kč

Tartaletka s malinami

1 porcí
85,00 Kč

Sacher - kavárenský dort

14 porcí
650,00 Kč

Skořicový dort s višněmi

12 porcí
740,00 Kč

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone