Luxusní dorty

Když toužíte po něčem opravdu luxusním, je tu pro vás naše kolekce luxusních dortů. Tyto exkluzivní dorty jsou připraveny z nejvybranějších surovin jako je tahitská vanilka, macerované meruňky nebo třeba italský nugát podle receptu cukrářského mistra Riccarda Magniho.

Naše luxusní dorty připravujeme vždy z čerstvých surovin, takže se můžete těšit třeba na čerstvé maliny, kterými je posázený dort z pravého italského mascarpone. Nabízíme toho ale mnohem víc – podívejte se na jednotlivé dorty z naší nabídky a nechte se unášet na vlnách dokonalého cukrářského umění!

Šéfcukrář

Martin Polanecký

Martin Polanecký se pohybuje v cukrářské branži už více než 25 let, z toho 20 let ve vlastní cukrárně. Cukrářství Viktoria je jeho srdcovou záležitostí, spolu s týmem zkušených cukrářů tu připravují domácí cukrářské výrobky prvotřídní kvality.

Sefcukrar_Martin_Polanecky22.jpg

Kdo pro Vás peče?

Přijďte ochutnat naše výrobky

Cukrářství Viktoria pro vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky už od roku 2000. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy.

Kde nás najdete?

%heading
%street
%phone